Producenci
Kolimator Holosun SCS P320 Green Dot
dostępny od ręki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Celownik posiada znak celowniczy w 3 konfiguracjach składających się z kropki 2 MOA, okręgu 32 MOA, jak i kropki z samym okręgiem. Znak ma automatycznie regulowany poziom jasności.
Źródłem zasilania jest wbudowany akumulator i ogniwo słoneczne. Żywotność samego akumulatora wynosi do 20 000 godzin, ale bardzo czułe ogniwo słoneczne, reagujące nawet na najmniejsze promienie słońca, pozwala wydłużyć ją na czas w zasadzie nieograniczony.
Autorska technologia Solar Failsafe™ gwarantuje, że po wejściu w zacienioną przestrzeń poziom jasności spadnie, dopasowując się do warunków i zmniejszając zużycie baterii. Dodatkowo przy jakimkolwiek świetle słonecznym znak nadal będzie wyświetlany, nawet jeżeli akumulator się wyczerpie. Do obsługi urządzenia służy pojedynczy przycisk zlokalizowany na boku. Znak posiada możliwość regulacji w pionie i poziomie oraz jest wolny od paralaksy.
Korpus celownika wykonany jest z aluminium. Posiada klasę szczelności na poziomie IP 67, zapewniającą mu odporność na warunki pogodowe, brud i kurz. Przystosowany jest do mocowania na płytce typu RMS / SMS lub bezpośrednio we wcięciu zamka pistoletu Sig Sauer P320 w wersji Optics Ready. Wielkość soczewki umożliwia wygodną obserwację przy obu oczach otwartych, a jednocześnie awaryjne korzystanie z firmowych mechanicznych przyrządów celowniczych.
Cechy:
- Kompaktowy celownik kolimatorowy o zwartej, zamkniętej konstrukcji
- Mały rozmiar połączony z dużymi możliwościami i ogromną wytrzymałością
- Przeznaczony do montażu bez potrzeby płytki
- Przystosowany do montaży na pistoletach Sig Sauer P320 Optics Ready oraz montażach typu RMS / SMS
- Bardzo niska wysokość umożliwia awaryjne wykorzystanie oryginalnych przyrządów celowniczych
- Multiple Reticle System - możliwość wyboru jednego z trzech znaków celowniczych
- 3 znaki celownicze w kolorze zielonym do wyboru: kropka 2 MOA z otoczką 32 MOA, sama kropka lub sama otoczka
- Regulacja znaku w pionie i poziomie
- Automatyczna regulacja poziomu podświetlenia znaku
- Prosta obsługa za pomocą pojedynczego przycisku
- Przystosowany do użycia przy wykorzystywaniu noktowizji
- Brak paralaksy
- Zasilanie wbudowanym akumulatorem i ogniwem słonecznym
- Bardzo duża żywotność baterii, przy odrobinie słońca praktycznie nieograniczona
- Technologia Solar Failsafe™ gwarantująca:
- Oszczędność baterii poprzez automatyczne dostosowanie poziomu jasności po wejściu do zacienionej przestrzeni
- Wyświetlanie znaku celowniczego przy jakimkolwiek świetle słonecznym, nawet jeżeli akumulator się wyczerpie lub przestanie działać
- Aluminiowy korpus o stopniu ochrony IP 67
- Sprawdzi się w użytku sportowym, profesjonalnym i rekreacyjnym
-Specyfikacja Kolimator Holosun SCS P320 Green Dot-
- Wymiary: 45 x 28 x 27 mm
- Rozmiar soczewki: 23 x 16 mm
- Waga: 36 g
- Powiększenie: 1x
- Odległość od oka: Nieograniczona
- Powłoki na soczewce: Tak, wielowarstwowe
- Źródła światła: LED
- Długość wiązki świetlnej: 540 nm
- Rodzaj punktu celowniczego (MRS): Kropka / Okrąg duży / Kropka w okręgu
- Rozmiar punktu celowniczego: Kropka 2 MOA / Okrąg 32 MOA
- Kolor znaku: Zielony
- Możliwość przełączania celownika: Tak
- Automatyczna regulacja jasności: Tak
- Przyciski: Niskoprofilowe, gumowane przyciski z boku obudowy
- Paralaksa: Nie
- Regulacja znaku celowniczego: Tak