Producenci
O firmie

Jesteśmy koncesjonowanym sprzedawcą broni i amunicji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór broni palnej myśliwskiej, sportowej i kolekcjonerskiej, amunicji oraz akcesoria. 

Sklep myśliwski Wojski na ulicy Planu 6 letniego prowadzony jest od lat 90 tych przez Wojciecha Urbańskiego. Aktualnie właścicielem jest Hubert Montowski, który oprócz tradycji myśliwskich, poszerza ofertę o broń palną sportową i kolekcjonerską. Aktualnie sklep oferuje największy wybór broni i amunicji w Bydgoszczy i jest konkurencyjny w całym kujawsko-pomorskim. Obsługujemy Klientów z Torunia, Piły, Trójmiasta a czasem nawet z Opola, Białegostoku i Warszawy.

Właściciel sklepu myśliwskiego Wojski, Hubert Montowski, jest zapalonym strzelcem rzutkowym w konkurencjach: Skeet, Trap, Parkour oraz w sześcioboju myśliwskim. Zaczynał strzelać w wieku 18 lat w Klubie Strzeleckim Zawisza Bydgoszcz. Był dwukrotnym mistrzem Polski w Parkourze. Pomimo braku czasu (prowadzeniu sklepu zabiera go sporo), stara się startować jak najczęściej i nadal odnosi sukcesy w lokalnych i ogólnopolskich zawodach. 

Hubert Montowski sklep z bronią i myśliwski

Sklep podzielony jest na dwie części: z bronią i amunicją oraz z akcesoriami i odzieżą. Posiadamy na miejscu szeroki wybór amunicji i ponad 200 sztuk broni!

Amunicja w sklepie Wojski i Montowski

Broń w sklepie wojski.com.pl

Akcesoria strzeleckie w sklepie Wojski i Montowski

Jesteśmy największym sklepem Bydgoszczy. Sklep Wojski, sklep myśliwski z Dworcowej (Jedność Łowiecka), sklep Łoś z Chocimskiej, sklep 4hunt z Golubskiej, sklep "Na Celowniku" z Towarowej, to sklepy z bronią, uprawnione do sprzedaży broni i amunicji na terenie Bydgoszczy. Sklep myśliwski z Nakielskiej nie posiada uprawnień do handlu bronią i amunicją.

Zapraszamy do kontaktu lub bezpośrednio do nas :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl