Producenci
Promocje
Karabinek S&W M&P 15-22 Sport kal. 22LR
Karabinek S&W M&P 15-22 Sport kal. 22LR

3 590,00 zł

Cena regularna: 3 790,00 zł

Najniższa cena: 3 790,00 zł
szt.
Strzelba PERAZZI High Tech kal. 12/76
Strzelba PERAZZI High Tech kal. 12/76

60 999,00 zł

Cena regularna: 72 900,00 zł

Najniższa cena: 72 900,00 zł
Pistolet Walther PDP 4.0" 9x19 18R OR PRO NT
Pistolet Walther PDP 4.0" 9x19 18R OR PRO NT

4 190,00 zł

Cena regularna: 5 190,00 zł

Najniższa cena: 5 190,00 zł
Pistolet Walther PDP F-Series 4'' kal.9x19 15R OR INT
Pistolet Walther PDP F-Series 4'' kal.9x19 15R OR INT

2 990,00 zł

Cena regularna: 3 990,00 zł

Najniższa cena: 2 990,00 zł

Karabinek PCC Schmeisser AR15-9 10,5" 9x19mm

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 11 490,00 zł

Cena regularna:

11490.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Karabinek AR15-9 to propozycja niemieckiego producenta w szybko rosnącym segmencie PCC, karabinków zasilanych amunicją pistoletową. Wyprodukowany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów, karabinek wyróżnia się również pełną obustronnością oraz bogatym wyposażeniem.

Dwa lata zajęło producentowi zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji karabinka pozbawionego typowych wad platformy AR-15 przekonwertowanej na zamek swobodny. Podstawowym problemem w AR-9 jest niezatrzymywanie się zamka w tylnym położeniu i uszkodzenia blokady zamka. Schmeisser znacząco wzmocnił miejsce podparcia blokady zamka i wyeliminował ten problem. Zwalniacz jest oczywiście obustronny jak w innych karabinkach tej firmy. Producent zastosował wzmocnioną sprężynę powrotną co znacząc podnosi niezawodność broni.

Karabinek zasilany jest z magazynków do Glocków, co zapewnia ogromny wybór magazynków dostępnych na rynku. Zwalniacz magazynka umiejscowiony w tym samym miejscu co w karabinkach AR-15 jest fabrycznie powiększony. Z lewej strony karabinka również znajdziemy dźwignię zrzutu magazynka. 

Zastosowano dwu oporowy mechanizm spustowy przeprojektowany do współpracy z amunicją pistoletową. Działa on płynniej, lżej i bardziej czytelnie niż standardowe mechanizmy spustowe. Nie powoduje również przebijania słonek.

Lufa o długości 10,5 cala daje wysoką celność i prędkość wylotową przy kompaktowej długości całej broni. Na końcu zamocowano tłumik płomienia. Zastosowano łoże pływające w standardzie Keymod.  W karabinku użyto kolby, chwytu przyrządów celowniczych własnej produkcji. 

Karabinek sprzedawany jest w kufrze transportowym. W komplecie znajduje się duży zestaw doczyszczenia oraz flaga bezpieczeństwa. 

Specyfikacja:

  • Kaliber: 9x19 mm
  • Lufa o długości 10,5 cala ze stali hartowanej
  • Urządzenie wylotowe zmniejszające widoczny płomień 
  • Zamek wykończony w procesie fosforanowania
  • Komora zamkowa mil-spec 7075 T6 aluminium anodowana
  • Obustronna dźwignia przeładowania
  • Loże Free-Float o długości 10 cali “Slim-Line” z szyną picatinny na górze oraz slotami Key mod na dole i po bokach, anodowane
  • Składane przyrządy celownicze
  • Komora spustowa mil-spec 7075 T6 aluminium, kuta, anodowana 
  • Kolba 6 pozycyjna 
  • Mechanizm spustowy dwu oporowy 3,3 + 2 funty. 
  • Obustronny bezpiecznik
  • Obustronna dźwignia zrzutu magazynka, powiększona
  • Obustronna dźwignia zrzutu zamka, powiększona
  • Chwyt pokryty gumą antypoślizgową
  • Długość na kolbie złożonej 69 cm, rozłożonej 79 cm
  • Waga: 3,04 kg

W zestawie: karabinek, magazynek 10 cio nabojowy, kufer z tworzywa, duży zestaw do czyszczenia broni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl